Bine ati venit pe forumul claudiu-server-TRANS-CS STRIKE-REGHIN ,va rugam sa va inregistrati.Va multumim!
Bine ati venit pe forumul claudiu-server-TRANS-CS STRIKE-REGHIN ,va rugam sa va inregistrati.Va multumim!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Va anunt ca comunitatea noastra va acorda suport tehnic pentru serverele care intra in comunitate si va vom crea si redirecte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!Inregistrativa pentru a ajuta la cresterea comunitatii,fiti activi pe forum!!!!!!!!!!! ***Cautam staff cu experienta*****Oferim subdomeniu pentru servere cstrike orice mod***Cautam disigner pentru forum***cine vrea sa ajute sa ma caute la clau_reg2008 adresa de mess
Va anunt ca comunitatea noastra va acorda suport tehnic pentru serverele care intra in comunitate si va vom crea si redirecte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!Inregistrativa pentru a ajuta la cresterea comunitatii,fiti activi pe forum!!!!!!!!!!! ***Cautam staff cu experienta*****Oferim subdomeniu pentru servere cstrike orice mod***Cautam disigner pentru forum***
caut oameni seriosi care sa ma ajute sa facem forumu mai bun si mai multe date pe el si sal editam cum trebuie pentru a confirma la ID de mess clau_reg2008 astept propuneri

Distribuiţi | 
 

 Zero Vreau sa am si eu acces la comenzi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ZeRo_':.:'



Mesaje : 2
Puncte : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/04/2011

Zero  Vreau sa am si eu acces la comenzi _
MesajSubiect: Zero Vreau sa am si eu acces la comenzi   Zero  Vreau sa am si eu acces la comenzi EmptyLun Apr 25 2011, 18:57

1. Varsta: 17
2. CNP: 1930528
3. Steam (on/off): off
4. Experienta: 0
5. Prezenta pe server: cand am timp.. destul de des:P
6. Nick-ul cu care jucati pe server:ZeRo
7. IP-ul: [Dinamic sau Static] : static
Spuneti clar daca sunteti admini in momentul actual si pe alt server si daca ati avut si l-ati pierdut specificati motivul pentru care v-a fost scos
Mai am pe 0 servare.. Very Happy
8. Motivul pentru care doriti admin: sa am acces la comenzii:)
9. Redirecte : 50
Sus In jos
BebyTza



Mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/12/2011

Zero  Vreau sa am si eu acces la comenzi _
MesajSubiect: sa imi spuneti si mi-e va rog frm daca mi sa acordat cererea ! ms ;)   Zero  Vreau sa am si eu acces la comenzi EmptyLun Dec 19 2011, 05:08

1. Varsta: 18
2. CNP: nu am
3. Steam (on/off): off
4. Experienta: cat de cat binisor
5. Prezenta pe server: cand am timp.. cat se poate de mult
6. Nick-ul cu care jucati pe server:BebyTza
7. IP-ul: [Dinamic sau Static] : dinamic
Spuneti clar daca sunteti admini in momentul actual si pe alt server si daca ati avut si l-ati pierdut specificati motivul pentru care v-a fost scos
Mai am pe 1 servare.. mai il am si akm
8. Motivul pentru care doriti admin: sa pot sjuta sv ,si sa am grija de codatii si cat un lbj frm pe sv
9. Redirecte : cat se poate de mult adila peste 5 ore cu siguranta


Ultima editare efectuata de catre BebyTza in Lun Dec 19 2011, 05:13, editata de 1 ori (Motiv : sa imi spuneti si mi-e va rog frm daca mi sa acordat cererea ! ms ;))
Sus In jos
claudiu
Owner
claudiu

Mesaje : 208
Puncte : 616
Reputatie : 4
Data de inscriere : 17/10/2010
Varsta : 51
Localizare : Reghin

Zero  Vreau sa am si eu acces la comenzi _
MesajSubiect: raspuns la bebyta   Zero  Vreau sa am si eu acces la comenzi EmptyLun Dec 19 2011, 22:31

am sati dau admin pe nik mai vb pe mes ,adresa e clau_reg2008 sa vedem cum facem
Sus In jos
https://claudiu-trans-cstrik.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat




Zero  Vreau sa am si eu acces la comenzi _
MesajSubiect: Re: Zero Vreau sa am si eu acces la comenzi   Zero  Vreau sa am si eu acces la comenzi Empty

Sus In jos
 

Zero Vreau sa am si eu acces la comenzi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Serverul Claudiu CsStrike :: Cereri admine-
Mergi direct la:  

Get your own Chat Box! Go Large!
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente